Finansbank Enpara Web Sayfası.

Yasin A. |

Finansbank Enpara kartımı BKM Express uygulamasına ekledim para gönder seçeneğine tıkladığımda kartımın ayarlar kısmından gönder butonunu aktif etmem gerekiyor, aktif ettiğim zaman bana bankadan onay SMS'i geliyor doğrulama kodunu girdiğimde "Kartınız Para gönderme işlemine açılamadı lütfen tekrar deneyiniz" diye bir hata veriyor. Bu hatayı 2 hafta önce tekrar almıştım BKM Express müşteri hizmetlerini arıyorum bankaya yönlendiriyor bankayı arıyorum BKM Express' e yönlendiriyor, ben kartımdan dolayı bir hata olabileceğini sandığım için kartımda değişiklik oldu numaralar falan, tekrardan BKM Express' e girdiğimde aynı hatayla tekrardan karşılaşmış durumdayım. BKM Express uygulamasını sildim yükledim android' den denedim hepsinde aynı hatayla karşılaştım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Mobil Bankacılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin A.
  23 Mart
  19:15

  Enpara çok kullanışlı bir internet bankacılıgı sorunum çözüldü Finansbank enparalık bi sorun olmadığı anlasıldı Teşekkürler.

 • Yasin A.
  12 Mart
  18:56

  Şikayet bırakıyox bi işe yaramıyor haftalarca uğraşıyorum bi sonuca ulaşamadım bende istemezdim sizi kötü duruma düşürmek ama mecbur kaldım.

 • 12 Mart
  10:36

  Müşterimiz Sn. YASIN A. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.