11 Eylül 2015

Finansbank Enpara Sorunu!

26 Ağustos günü FLO-Ziylan Mağazacılık sitesinden bir ayakkabı siparişi verdim. Ürünü aldığımda kutu içerisinden farklı bir ürün çıktı. İade formunu doldurup aynı gün içinde gönderdim. Sonrada bir hafta boyunca ses seda çıkmayınca FLO-Ziylan Mağazacılık müşteri hizmetleri ile görüştüm bana bir eylül tarihinde para iadesinin yapıldığını banka tarafından yansıtılacağını söylediler. Sonrasında Enpara müşteri hizmetleri ile konuştum bir haftanın geçmiş olduğunu para iadesinin yapılmış olmasını, FLO-Ziylan Mağazacılık ile tekrar görüşmem gerektiğini bunun gibi şeyler söylediler. Tam olarak sorun nerede kimde bilmiyorum. Fakat on beş güne yakındır para iadesini bekliyorum. Hiç kimseden şikayetçi değilim aslında da ama hesabımda gözüksün artık şu para.

Proksima İ. 723 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimize 11/09/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

  • QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi11 Eylül 2015

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön