Finansbank Enpara İle Benzinlikte Mahsur Kaldım...

Mehmet Nevzat U. |

Bir hafta oldu enpara ile tanışalı. Bonus hariç tüm kartlarımı kapattım. Otomatik ödeme talimatlarımı Enpara.com'a taşıdım. Üç kuruş birikimim ve maaşımı da Enpara'ya taşıdım. Kartımda elime geçti başladım kullanmaya ancak bu gece beni benzinlikte mahsur bırakana dek. Arabama benzin aldım hesabımda para olduğu halde ödeme yapamadım. İki ayrı pos cihazından denedik sonuç olumsuz. Bonus kartımı verdim görevliye ve tabi ki ödemeyi yaptım. Müşteri temsilcisi ile görüştüm ve sorunun Enpara.com alt yapısında olduğunu öğrendim. 1997 yılından beri hem Visa hem de master card kullanıyorum ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Yanımda Bonus kartım olmasa mağdur olacaktım mahsur kalacaktım. Bu kabul edilebilir bir şey değil. Zaten üzerinde adımın bile yazmadığı hiç güven vermeyen bu kart Visa logosu nasıl taşıyor anlamadım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Nevzat U.
  11 Nisan
  09:30

  Bir garanti isterdim bir daha tekrarlanmayacağına dair. Şimdi ben garanti veriyorum bir daha tekrarlanırsa bu banka ile tüm alışverişimi keseceğim.

 • 02 Nisan
  15:30

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.