04 Ekim 2016

Finansbank Enpara Hesabımı Bloke Edip Kapattılar!

Dün akşam Enpara internet şubesine giriş yapmaya çalıştım. 2 kez denedim yine de giriş yapamadım. 2 dakika sonra Enpara güvenlik birimi kartımda 180 TL'değerinde 10 kez TL yükleme yapıldığını ve bilgimin olup olmadığını sordu. Bilgim olmadığını söyleyince kartı kapatma birimine yönlendirdi. Oradaki yetkiliyle görüşürken 11.000 TL civarında ihtiyaç kredisi isteğinde bulunulduğunu ve bankanın onaylayıp parayı hesabıma aktardığı görüldü.

Yetkili hemen müdahale etti, hesabımı bloke edip kapattılar. Şu an bana haber verilmeden 1800 TL cep operatörüne TL yüklemesi ve kredi alınması gözüküyor. Bu güvenlik zaafiyetinin giderilmesini, paramın şahsıma iade edilmesini, en hızlı şekilde sonuçlandırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Seçil 856 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi04 Ekim 2016

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön