Finansbank Enpara Hesabımdan Yapılan Çekimler!

Arifcan P. |

Finansbank Enpara müşterisiyim, hesabımdan yapılan birkaç tane çekim olmuş, bunlar bilgim dışında diye telefon açtım, müşteri hizmetlerine kendileri itiraz kaydı oluşturalım dediler, mailime bir form gönderdiler, formu imzalayıp gönderdim. 1 aydır gönderdiğim formla ilgili bana dönüş yapmadılar. Sakın enpara müşterisi olurken bir kez daha düşünün. Müşteriyi ayarlayana kadar hizmet sonrasında hizmet yok.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  11:31

  Müşterimize 06/10/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir.

  Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • 06 Ekim
  13:46

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.