Finansbank Enpara Hesabımdaki Parayı Çekemiyorum!

Mucahit S. |

Dün karttan para çekimi yaptım. Bugün hiçbir yerden para çekimi yapamadım ne alakaysa. Hesabımda 31,20 kuruş var paramı çekemiyorum. Bu nasıl bir şey, çözemiyorum. Hesaplarım bloke edilmişse niye benim haberim yok? Biri şunu bana açıklasın bir an önce paramı neden çekemiyorum üstelik hesapta görünen paramı yoksa avukata başvuracağım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mucahit S.
  31 Mart
  12:52

  Ne zaman dönecekelr kardeşim alla alla öyle bir mantık mı var müşterilerim para aktarıcaz en para korkusu yüzünden adamları bekletiyorum sadece paramı çekmekle değil para transfer akışımı durdurtum lütfen rica ediyorum bunu bir an önce çözer misiniz nasıl bir banka anlayışı bu

 • 31 Mart
  11:19

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.