Finansbank Enpara Hala Çözüm Bulamadı!

Akin K. |

Enpara .com' dan ekpara hakkım olduğuna daire telefon geldi.Hatta tutarda 500 tl denildi.Müşteri hizmetleri bizzat beni aradı. Ben daha öncesinden ekpara talep etmiştim ancak reddedilmiştim.Bu sefer arayan onlar oldu.Neyse bana söylenileni yaptım, internet sitelerine girip ek parayı onaylayacaktım ama siteye girdiğimde o sayfa yoktu,yani ek para bana tanımlanmamıştı.

Aradım söyledim müşteri hizmetlerine ancak bana bu konu ile hala dönüş sağlanmadı ve neredeyse 1 hafta oldu. Müşteri ile dalga geçer gibi önce tanımladık diyorlar, sonra sistemde gözükmüyor. Müşteri itiraz ettiğinde ise geri dönüş sağlanmıyor. Finansbank'tan gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akin K.
  17 Şubat
  21:53

  ayıp hala çözüm üretilmedi !!!!!

 • Akin K.
  10 Şubat
  22:05

  Bekliyorum bakalım buna ne zaman dönüş yapacaksınız .
  1 ay sonra ararsınız eminim (!)

 • 10 Şubat
  15:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde bildirim içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi verilecektir.

  Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.