Finansbank Enpara Döviz Transferi Sonucu: Para Kayboldu!

Aşkın C. |

13.05.2014 tarihinde Finansbank Enpara internet bankacılığı üzerinden Yurt dışında kiraladığım bir sunucunun ücretini ödemek için açıklama kısmına müşteri numaramı ve fatura numarasını yazdım.
2. günün sonunda para halen hesabımda gözüküyordu. mesaj atıp sordum: ertesi gün yurtdışı para transfer işlemlerinin birkaç gün sürdüğünü yazdılar ve para hesabımdan çekildi. Ayrıca yurt dışı havale masrafı 15 TL hesabımdan çekildi.

16.05 tarihinde e mail olarak bu mesajı aldım: "yaptığınız yabancı para transfer işleminiz, açıklama alanında yer alan bilgiler nedeniyle maalesef gerçekleştirilemiyor." İptal edilmesi için geri mesaj gönderdim dün telefonla aradım iptal edilecek dediler ama para hesabıma geri eklenmedi.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  10:40

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.