04 Aralık 2015

Finansbank Enpara Card Kopyalanmış!

Enpara kartım var. Dün akşam başıma gelen olay şok edici. Lütfen beni dinleyin. Mağdurum. Finansbank ATM' sinde cihaz takıp kart kopyalama yapıyorlar. Benim kartımı kopyalamışlar, ve benden 1,050.00 TL para çekmişler. Kart bendeyken hem de. İş yerimde çalışmaktaydım. Herkes şahidim. Müşteri hizmetleri iyi değil. Kimse ilgilenmiyor. Eksi bakiyeye bile düştüm. Günlük faiz bile işleniyor şu anda. Ne yapacağım bilmiyorum. Enpara, Finansbank'ın sorumluluğunda tamamen. Ama kimse dinlemiyor, yardımcı olmuyor. Herkes döneceğiz sonra diyip, beni oyalıyorlar. Hatta size çekilen para tutarının resmini bile gönderiyorum.

Burcu 2.447 Okunma

Cevaplar

 • Enpara.com Temsilcisi06 Ocak 2016

  Müşterimize 16/12/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Burcu10 Aralık 2015

  Haklılığım ortaya çıktığı için ve her türlü zararımın giderildiği için şu anda memnunum. Umarım böyle bir olayı bir daha yaşamam. Ama bilginiz olsun. Finansbank'a güvenim artık hiç yok. Kimseye de tavsiye etmem sizin hizmetinizi...

 • Burcu07 Aralık 2015

  Daha önce kartımın Finansbank ATM'lerini kullanırken bir şekilde kopyalandığını ve ben iş yerimde çalışırken bilgim dışında para çekildiğinden bahsettim. Bu duruma hala çare bulamadılar. Araştırma devam ediyormuş. Müşteri hizmetleri gayet rahat halden anlamazlar. Biz size döneceğiz, bizden haber bekleyin deyip başlarından savıyorlar. Maalesef şubesi olan bir banka olsaydı, gerekirse banka müdürü şube müdürüne kadar bile çıkıp hakkınızı alırdınız. Kartımdan para çekilmeden 2 gün önce Finansbank ATM'sini kullanıp, para yatırmıştım. Hatta son 1,5 aydır sadece bunun ATM'lerinden işlem yapıyorum. Siz düşünün durumun vahim derecesini. Banka kendi ATM'sini kamera ile takip etmiyor mu?

 • Burcu05 Aralık 2015

  Evim bile küçük çekmece'de benim ya. Kartal ne alaka. Yol bilmem iz bilmem. Ayrıca iş saatinde ve iş arkadaşlarımla idim. Kameramız kayıtta ve giriş kartım okutulmuştu. Kesinlikle kartımla birlikte iş yerimdeydim, ispatım kolay.

 • Burcu05 Aralık 2015

  Bu arada paranın çekildiği ATM'yi hatta açık adresini bile öğrendim. Sizin müşteri temsilcileri bizzat arayıp haber verdiler. Şube ATM'si imiş. Böyle bir şok edici durum olabilir mi ya? Herkes özellikle şube ATM'sini kullanın, daha güvenli kamera filan var derken, böyle bir durum nasıl olabilir? Bir de ATM'de Kartal Şube 1 ATM'si... . Araştırın kamera kayıtlarını. Saat belli, adres belli, yer belli. Daha ne bekliyorsunuz. 2 gün önce 20 TL yatırıp, içeride 375 TL varken, neden birden 1,050 TL çekeyim? Hatta 1 yıldır kartı kullanırken, hiç eksi bakiyeye düşmedim de neden birden bakiye çekeyim. Daha önce çekerdim, aklıma gelmez miydi?

 • Burcu05 Aralık 2015

  Bugün de müşteri hizmetleri genel merkezini aradım. Maalesef hala incelem olduğunu, inceleyen ekibin hafta sonu tatilinden dolayı, benim bu durumuma pazartesi devam edeceklerini iletti. Herkes üzgün olduğunu beyan ediyor, fakat sadece lafta. Bana geri dönüş yapılıpta, sonucun ne olacağını belirtmeden, başlarından savıyorlar. Çok samimiyetsiz buluyorum müşteri hizmetlerinizi. Ayrıca benim bu başıma gelene akılalmaz olayda, kesinlikle Finansbank'ın güvenlik açığında dolayı olduğunu düşünüyorum. Her seferinde en kısa zamanda döneceğiz deyipte, beni başınızdan savmayın!

 • Enpara.com Temsilcisi04 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn. BURCU A. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön