29 Şubat 2016

Finansbank En Para Kampanyası!

En para hesabımdan bilgim olmadan para çekildi, 570 TL aradım bankayı hemen kayıt oluşturuldu, incelenmesi için ve yine bana hiç dönüş yapmadılar. Ben 11 gün sonra bankayı aradım olumsuz sonuçlandırıldı, yardımcı olamıyoruz dediler. Finansbank Enpara nerede güvenlik ilgi alaka memnuniyet paranın hangi ATM' den çekildiğine dair bilgi verdi müşteri temsilci nerede bu ATM 'nin kamera kayıtları benim kartım çantamda iken kartsız şifre ile yapılan bir işlem olmuş, bu bu kadar çirkince bir davranışın geri sönüşü sonucu bu nasıl olur ilgililere sesleniyorum bu meblağ çok büyük te olabilirdi bu şekilde yardımcı olamıyoruz deyip çekilecekmiydiniz koskoca Finansbank ENPARA.com bizler en başında hesap açtırırken ayağımıza kadar geldiniz şimdi bir hırsızlık söz konusu ve elinizden gelen bir şey yok!

Evrim 630 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimize 07/03/2016 tarihinde açıklamalarımız yazılı olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Enpara.com Temsilcisi29 Şubat 2016

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön