23 Haziran 2015

Finansbank Emekli Maaşı Hesap Sorunu!

Ben N*** Ç. Finansbank Konya Aziziye Şubesi aracılığıyla Emekli sandığından her ayın 5'inde emekli maaşı almaktayım. Bankaya kredi kartından dolayı borcum var. Banka bana bir uyarı yapmadan maaşımı her ayın 5'inde değil de ayın 1'inde kasıtlı olarak maaşımı hesaba aktararak emekli maaşımın tamamını almıştır. Hiçbir emekli arkadaşımın aynı durumlara düşmemesi için bu banka ile çalışmalarını sonlandırmalarını tavsiye ediyorum.

Murat 190 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimiz sadece iletişim bilgisini paylaşmış ancak kendisine telefonla ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Murat Ç. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön