Finansbank Emekli Maaşı Hesap Sorunu!

Murat Ç. |

Ben N*** Ç. Finansbank Konya Aziziye Şubesi aracılığıyla Emekli sandığından her ayın 5'inde emekli maaşı almaktayım. Bankaya kredi kartından dolayı borcum var. Banka bana bir uyarı yapmadan maaşımı her ayın 5'inde değil de ayın 1'inde kasıtlı olarak maaşımı hesaba aktararak emekli maaşımın tamamını almıştır. Hiçbir emekli arkadaşımın aynı durumlara düşmemesi için bu banka ile çalışmalarını sonlandırmalarını tavsiye ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  15:27

  Müşterimiz sadece iletişim bilgisini paylaşmış ancak kendisine telefonla ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • 23 Haziran
  10:11

  Müşterimiz Sn. Murat Ç. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.