18 Kasım 2014

Finansbank Elime Ulaşmayan Kredi Kartı İçin Kart Basım Ücreti Aldı.

Finansbank fixcard'ımın kullanım süresi dolunca banka tarafından yeni kart adresime gönderildi fakat kuryeye almak istemediğimi belirterek kartı geri gönderdim. Daha sonra çağrı merkezinden aranarak kartı kullanmaya devam etmem için istekte bulunuldu. Bunun üzerine tekrar kartın adresime gönderilmesini istedim.

Bunu üzerine kartın adresime gönderileceği söylendi ve bir sonraki ayın ekstresinde kart basım ücreti çıkartıldı kullanamadığım kart için 15 TL. Kartın elime geçmesi için 2 aydır bekliyorum ve çağrı merkezini bir kaç defa aradım. Her seferinde kartın bir kaç gün içinde teslim edileceği söylendi fakat hala beklemekteyim.

Adem 425 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön