Finansbank Ekstreye İstemine Ve Gecikme Bildirimine Ücret Alıyor!

Esra K. |

Gecikme bildirim ücreti alıyor, iptal etme imkanımız yok. Finansbank İnternet şubesi şifremi istedim ekstreme bakmak için. Kart gecikmede diye internet şubesine giriş yapamazmışım. E-posta adresimi değiştirdim ve bu ayın ekstresini yeniden istedim 2 TL ücret kesilecek diyorlar.

Kredi ödemem var şubeden doğrudan ödeme yapıyorum. ATM'den ödemiyorum, hesap numaramı hiçbir şekilde kullanmıyorum ama hesap kullanım ücreti birikmiş 200 civarı ödenecek dediler?

Gecikme bildirimi varmış hesap kullanım ücreti varmış? Kullanmıyorum hesabı neden para kesiyorsunuz? En kısa sürede hiçbir zaman kullanmamak üzere kapatacağım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar SMS Ücreti Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra K.
  15 Ocak
  15:06

  Ben halen internet şubesine giriş yapamadım! Bu ay kartımdan ne çekilmiş,taksitlendirme yaptığım halde neden , nereye ücret kesilmiş yine göremiyorum. 2 TL verip yeni ekstre almak mesele değil. Hizmetinizde eksiklik var. Ödeme günü belirtilmiş olan bir taksite bile sürekli mesajla , arama ile hatırlatma yapıyorsunuz. Bu işleri neden atlatıyorsunuz anlamıyorum. Ödeme gecikmiş dahi olsa internet şubesini kullanabilmem için şifre alma hakkımı niye kısıtlıyorsunuz?

 • 13 Ocak
  15:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.