Finansbank Ekstremi Göndermedi

Elif D. |

Ben Finansbank Fix Card kullanıcısıyım. Ekstrelerimi mail yoluyla takip ediyorum, basılı bir talimatım yok. Her ay mailime düzenli olarak gelen ekstrem ocak ayında gelmedi ve ben bu sebepten kredi kartı borcumun son ödeme tarihini kaçırdım. Bu nasıl bir ilgisizliktir artık bankanızın faiz uygulayabilmek için bunu kasıtlı yaptığını düşünüyorum.

İtibarınız gözümde sıfır. Bir kez daha ekstrem mailime gelmezse bankanızla tüm ilişkilerimi keseceğim. Sizin ilgisizliğinizin bedelini ben ödemek zorunda değilim.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif D.
  05 Şubat
  10:21

  ŞİKAYETİME BİR ÇÖZÜM GETİRİLMEDİ BANKA BENİ ARADIĞINDA BENİM MAİL ADRESİM OLMAYAN BİR ADRESİ BENİM ADRESİMMİŞ GİBİ SÖYLEDİLER Kİ BU DAHA BÜYÜK BİR İLGİSİZLİK ÖZENSİZLİK. BANA AİT OLAN BİR EKSTRE BANKANIN HATASI YÜZÜNDEN BAŞKA BİR KİŞİNİN MAİL ADRESİNE GİTTİ. BENİ ARAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİN ÜSLUBU DA OLDUKÇA SERTTİ VE TALEBİMİ TEKRAR İNCELEMEYE ALLDIKLARINI SÖYLEDİLER FAKAT BİR DÖNÜŞ OLMADI. BU YÜZDEN TÜM DEĞERLENDİRME PUANIM SIFIR.

 • 31 Ocak
  12:42

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.