19 Aralık 2013

Finansbank Ekstremi Benimle Paylaşmıyor!

2011 yılında Finansbank Ankara Aydınlıkevler şubesinden ihtiyaç kredisi kullandım ve 2012 yılında tekrar bir yapılandırma gerçekleştirdim. Ona istinaden geçmişe dair tüm ödemelerimi görmek için tel. ile şubeden ekstre talep ettiğimde şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Bende Finansbank sizi dinliyoruz hattına izin problemim olduğundan dolayı bu bilgiyi sisteminizde kayıtlı olan mail adresime göndermelerini istedim ve bana tekrar konu ile ilgili dönüş yapılacağı söylendi.

Dönüş yaptıklarında şubenin bu işlemi yapmak için benden ücret talep edeceğinden dolayı şubeye gitmeden ekstre gönderemeyeceklerini ilettiler. Bana ait olan birşeyi benimle paylaşmak için ücret talep etmeleri ne kadar doğru?

Esra 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön