03 Ekim 2013

Finansbank Ekstrelere Yorum Yapmadan Kartıma Bloke Koydu!

Son ödeme tarihi 2 dönem max. 6 gün gecikme ile ödenen kartın 8. ay itibarı ile ekstre borcunun tamamını ödedim. Kart limiti üzerinden çektiğim krediyi de kapadı ancak kart müşteri temsilcilerinin bile açıklayamadığı bir sebep olan bankanın kredi politikaları gereği bloke edildi.

Mail yolu ile yaptığım başvurulara geri dönen olmadı. Finansbank müşteri temsilcileri ile görüşmelerimde aldığım cevaplar bankacılık sektöründe çalışmayan birinin verdiği yorumlardan farksızdı.

Finansbank'ın müşteri - müşteri mağduriyeti tanımını merak ediyorum. Kredi Kartı Ekstrelerine açıklama yapılmadan gelen 3.00 TL gecikme bedelini alırken kredi politikalarınız neredeydi? 09.2013 kredi kartı ekstrem de gelmedi.

İbrahim 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ekim 2013

    Mşteriye bilgi verilmişse Müşterimiz ile 23/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön