12 Nisan 2013

Finansbank Ekstre Gönderim Ücreti Yansıtıldı!

Natoyolu şubesine ekstrelerin mail adresime gelmesi için dilekçe yazdım. Gelmeye de başladı.
Bir süre sonra ekstrelerimi ayrıntlı inceledim benden hala ekstre basım gönderim ücreti almaya devam etmişler. Aradım sordum "özür dileriz ama para da iade etmeyiz" dediler. yazdığım dilekçe nerede diyorum "bilmeyiz". ekstrelerin basım gönderim ücreti ne olacak diyorum "iade etmeyiz" peki niye aradınız o zaman cevap sadece "özür dileriz".

Yusuf 28 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 26 Temmuz 2013

    GERİ DÖNÜŞ OLMADI,ÜCRET ÖDENMEDİ,KARTI İPTALİNE ENGEL OLMAK İÇİN DEFALARCA ARADILAR.DEMEK Kİ İSTEYİNCE ARANABİLİYORMUŞUZ.DAHA YENİ BANKALARI TERCİH EDİN BUNLAR ŞIMARMIŞ.GÖZ GÖRE GÖRE PARANIZI HAKSIZ YERE KESMİŞİZ AMA İADE ETMEYİZ DEDİLER.

  • Yusuf 12 Nisan 2013

    otomatik cevaplar cevap mıdır. tüm bankalar otomatik cevapla ; burayı boşverin yaymayın telefonla yada sitemize bildirin diyorsunuz ama herkes ilk bu yolu deniyor zaten. bende size şikayet bildirimi yaptım ve cevabınızı da yukarıda paylaştım.benim amacım ücreti geri almak değil.o zaten cepte.bunu nasıl yaptığımı paylaşmak ki yol gösterici olalım herkes alsın.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön