Finansbank Ekstre Gelmediği İçin Borcu Ödeyemedim Kredi Notum Düştü!

Yalçın Ö. |

Fix kartımdan iznim dışında yurt dışından çekim yapıldı. Bu çekime istinaden kredi kartı ekstresi elime ulaşmadığı için bilgi sahibi olamadım. Dolayısıyla kredi kartı borcunu ödeyemedim. Kredi puanım bu olay sebebiyle düştü. Kredi puanımın güncellenmesi için başvuruda bulundum ancak Finansbank gönderdiğini iddaa ediyor.

Kanıt istediğimde ise şu tarihte gönderilmiştir diye basit bir yazılı kağıt imzalayıp mail gönderiyorlar. Sunucu üzerinden mailin çıkış yaptığına dair ve bana ulaştığına dair kanıt istiyorum. Şube ile görüştüm bana USD ekstrelerini kontrol etmek müşterinin sorumluluğundadır diyorlar. Konu uzamadan çabuk netleştireyim diye kredi kartımdan izinsiz çekim yapıldı diye başvurmadım.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın Ö.
  25 Mayıs
  16:38

  Sizi dinliyor çalışanları ukala ve konuşmayı bilmekten yoksun insanlardan oluşuyor

 • 25 Mayıs
  16:28

  Müşterimiz Sn. YALÇIN ÖZTÜRK'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.