Finansbank Ekpara İçin Aradı Ama Parayı Vermedi.

Akin K. |

Enpara.com' dan ekpara hakkım olduğuna daire telefon geldi . Hatta tutarda 500 tl denildi. Müşteri hizmetleri bizzat beni aradı. Ben daha öncesinden ekpara talep etmiştim ancak red edilmiştim. Bu sefer arayan onlar oldu. Neyse bana söylenileni yaptım, internet sitelerine girip ek parayı onaylayacaktım ama siteye girdiğimde o sayfa yoktu, yani ek para bana tanımlanmamıştı.

Aradım söyledim müşteri hizmetlerine ancak bana bu konu ile hala dönüş sağlanmadı ve neredeyse 1 hafta oldu. Müşteri ile dalga geçer gibi önce tanımladık diyorlar, sonra sistemde gözükmüyor. Müşteri itiraz ettiğinde ise geri dönüş sağlanmıyor. Finansbank gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  16:25

  Müşterimiz ile 23/01/14 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Akin K.
  10 Şubat
  01:06

  geri dönüş dahi yapılmadı halen !!!!

 • Akin K.
  24 Ocak
  16:53

  Yine bir finansbank gerçeği . Günler oldu bana geri dönen bir Allah'ın kulu yok . Bunedir böyle yav .

 • Akin K.
  22 Ocak
  16:17

  Bana verilen bilgi yetersizdir, hala görüşüm olumsuz yönde, ve kandırıldığım kaanatindeyim . tekrar olumlu şekilde ve müşteriyi ikna edecek şekilde olması yönünde bekliyorum.

 • 20 Ocak
  13:37

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde bildirim içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi verilecektir.

  Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.