21 Şubat 2013

Finansbank Ek Maaş Hesabından Kesintiler!

Ben devlet memuruyum Finansbank hesabımdan maaş çekiyorum. İşe yeni başladığım ay banka bana 3000 tl ek maaş hesabı açtı yüksek faiz oranı ile. Bu hesabı kullanmaya başladım. kullandığım bu hesaptaki borcumu banka maaşımdan kesiyordu. Maaş hesabım -1433 liraya kadar gerileri. en son ocak 27-31 arasında 850 tl para çekildi hesabımdan neyin kesintisi olduğunu
anlamadım. O kadar kesinti neden yapıldı bankaya sordum onlarda aydınlatmadı beni. Halbuki benim taksitim 250 tl olarak görünüyordu.

Suleyman 79 Okunma

Cevaplar

  • Suleyman10 Haziran 2013

    neden finansbank.com'da şikayetimizi yazalım?yoksa finansbankın güvenilir olmadığını kimsenin öğrenmesini istemiyorsunuzda ondanmıdır ????

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön