Yağmur Ç. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgilenip sorunu kısa sürede çözdüğünüz için teşekkürler

Finansbank Ek Hesabımdan Ödeme Almışlar.

Yağmur Ç. |

Seyrantepe şubenizden kullandığım krediye istinaden kendi konutumun DASK ve sigorta poliçesini kendim yapacağımı şube yetkiliniz N*** H*** bildirmiş olmama rağmen kendileri sigorta poliçesi düzenleyip ek hesabımdan ödeme almışlar. Bu nedenden dolayı ek hesabım eksiye düşmüş, ek hesabımın eksiye düştüğünü tarafınızdan telefonuma gelen bilgi mesajdan öğrendim. Bu yüzden hesabım eksiye düşmüş ve hesabıma faiz işlenmiş oluyor! Kesilen poliçe şube yetkilisine bildirilmiş olmasına rağmen kendileri de poliçe kesmişler ve kesilen poliçe yazılı olarak mailde şubeye bildirilmişti. Buna rağmen hesabımda para çekilip kendileri de poliçe kesmişler hesabımı eksiye düşürmüşler.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yağmur Ç.
  19 Şubat
  16:52

  Şikayetimle ilgilenip sorunu kısa sürede çözdüğünüz için teşekkürler

 • 15 Şubat
  16:01

  Müşterimiz Sn. YAĞMUR ÇINAR 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.