Finansbank EFT İşlemini Gerçekleştirmiyor.

Ali Serkan T. |

Bu bankayı sayısını hatırlamadığım kadar şikayet ettim sanırım. Hep ilkleri yaşıyorum. Bu kadar kendi kendiyle çelişen bir banka daha görmedim. Bu seferde 16 Şubat 2016 saat gece 00.23 EFT işlemi yapacağım bilgileri giriyorum. EFT onayla diyorum karşıma çıkan ekranda yazan aynen şöyle: "bu işlemi saat:00.00 ile 17.30 arasında yapabilirsiniz" aynen böyle yazıyor. Yani el insaf saat 00.23'te bu işlemi yapıyorum ekran görüntüsü de var. Bu nasıl bir bankacılıktır ama yine beni yanıltmadı kendisiyle bir defa daha çelişti. Şu maaşı almak zorunlu olmasa hiç kullanmayacağım bu bankayı kullandığından beri de bir sürü hata veriyor sisteminiz ve verdiğiniz vaatleri de yerine gününde getirmiyorsunuz ancak müşteri sizi şikayet edince gerçekleştiriyorsunuz. kampanyalarınızın detaylarına da uymuyorsunuz. Sistem sorunlarınızı da size bildiriyoruz ama boş yine aynı. İlgilenen yok. Teknoloji yok sizde.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Serkan T.
  26 Haziran
  00:33

  Bu bankayla çalışmayın lütfen sizleri uyarıyorum. Aman ha aman

 • 16 Şubat
  10:08

  Müşterimiz Sn. ALI SERKAN T. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.