29 Mart 2013

Finansbank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

10 05 2012 Tarihinde finansbank tan otuz bin tl konut kredisi kullandım bu işlemden dolayı benden ***** *****' den 2420 tl masraf aldılar ilerleyen tarihte mahkemeler bu alınan paraların haksız kazanç olduğuna karar verdi en son mahkeme yargıtaya gitti ve sonuç yine bankaların haksız kazanç sağladığına hükmetti.

Bende bu gelişmelere dayanaraktan benden alınan 2420 tl yi bankamdan talep ettim ama olumlu bir cevap alamadım hesap hareketlerimin dökümanını istedim bana vermelerinin karşılığında 38 tl istediler 10 02 2013 te yapılandırma yaptım ondanda 730 tl aldılar bankayla yapmış olduğum görüşmelerden bir sonuç alamadım 59219859 numaralı kredi şikayetimi arz ederim.

Kadir 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön