04 Şubat 2016

Finansbank Dosya Masrafları Hakkı'nda!

Finansbank'ın hem şubesine hem de genel müdürlüğüne göndermiş olduğum iadeli taahhütlü ve tüketici heyetinden alınmış uygunluk yazısı ve ek dilekçemi ısrar ile sormama rağmen, ulaşamıyorlar ve benim tüketici heyetinden almış olduğum uygunluk yazısı ve şubesinden almış olduğum ekstrelerimde de dosya masraflarının, telafuz edilen rakamların 3 ve 4 katı olduğunu da hatırlatmak isterim! Yetkililerin bu konuyu netleştirmelerini istiyorum!

Ahmet 147 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Şubat 2016

    Ben 2 yıl önce tüketici heyeti yazısı ve dilekçemi 2 yıl önce iadeli taahhütlü göndermeme rağmen bunu ısrarla söylememe rağmen gönderdim iadeli taahhütlü postama ulaşamadıkları o kadar açık ve netki benden tekrar bunları istemeleri bunu açıkça ortaya koyuyor Türkiye'nin saygıdeğer bankası evrak takibii ne kadar önem verdikleri ortada ve yazımı dilekçemi ve tüketici heyetinin yazısını tekrar benden istemiş olmaları tuhaf değil mi ve ekstre tüketici heyetinden alınan rakamların bana dörtte birini telafuz ediyorlar bir krediden 3600 kusurlara diğer krediden 4 bin küsurlara dosya kredi masrafı altında paralar aldıkları kestikleri verdikleri ekstrelerde çok açık ve net ortada olmasına rağmen bu rakamları telafuz etmeleri ve iadeli taahhütlü postamı bulamıyor olmalarında apayrı bir muamma değil mi vay vatandaşın haline 2 yıl olmuş alındıyı tarihini vereyim diyorum yok dilekçe ve tüketici hey

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Ahmet G. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön