25 Ağustos 2014

Finansbank Dosya Masrafının İadesini Yapmıyor.

2010 yılında Finansbank'tan çekmiş olduğum krediden alınan dosya masraf iadesi için bankaya başvurdum ve red cevabı aldım. Daha sonra tüketici hakem heyetine evraklarımla birlikte başvurdum. 11/08/2014 tarihinde başvurum onaylandı kesilen tutarın bana iade edilmesi gerekmektedir. Ancak ne şube, ne de çağrı merkezi konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip değil. Sorduğunuzdaki tavırlarından bahsetmiyorum bile! Müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir banka! Haksız alınan bu tutarın acilen hesabıma yatmasını istiyorum, yoksa yasal yollara başvuracağım .

Özge 405 Okunma

Cevaplar

  • Özge27 Ağustos 2014

    Dosya masraf iadesi olumlu sonuçlanan müşterilerinize haksız yere alınan bu tutarların iade süresi ne kadar ???? 17 gün oldu hala bir sonuç yok çalışanlarınız sırf usulen arayıp inceleme devam ediyor diye bilgi veriyorlar ki bundaki amacıda çok iyi biliyorum denetlenmeseniz bunuda yapmayacaksınız !!!! Mümkünse arayanlar biraz araştırma yapsınlar öğrensinler öyle arasınlar. Cuma gününe kadar bu sorun çözülmezse bankalar birliğine ve tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım !!!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön