28 Ocak 2014

Finansbank Dosya Masrafının Dökümanı İçin Ücret İstiyor.

Finansbank'tan çekmiş olduğum kredi masraflarının iadesi için bankaya iadeli taahhütü yazımı gönderdim cep telefonuma gönderdikleri mesajda; talebimin kabul edilmediği istediğim evrakları almak için şubelerine gitmem gerektiği ve istediğim evrakın yani ben üst yazı istedim ( çünkü elimde dekontum mevcut) ücret karşılığında vereceklerini bildirdiler. Siz nasıl bir bankasınız üst yazıda mı parayla kardeşim? Hangi kanundan daha üstünsünüz? Ben sizden alın dosya masrafını demenizi zaten beklemiyorum ama bankacılık kalitenizi bu sayede daha net gördüm. Ne gerekiyorsa onu yaparım. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.

Zeliha 103 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha31 Ocak 2014

    Finansbanktan bugün tekrar arandım ve bana mesajdakinin aynısını söylediler şubelerine gidip görüşecekmişim vatandaşı keriz yerine koyan yasal işlemleri dahi yapmayan kendini kanundan devletten üstün gören bir banka dedimya bundan sonra hesap işletim ücretlerime kadar alıcam .

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön