29 Mart 2013

Finansbank Dosya Masrafını Vermiyor!

17. 02. 2011 tarihinde Finansbank'tan kredi kullandım benden 199 tl dosya masrafı kestiler. 05. 10. 2012 tarihinde buna dayanarak tüketici hakem heyetine başvurdum ve kazandım karşı taraf mahkemeye 2 kez itirazda bulundu ikisini de kaybettiler.

22. 03. 2013 tarihinde mahkeme kesin olarak red verdi buna dayanarak Finansbank müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım onlarda şubeye gitmemi söylediler şubede bize böyle bir bilgi verilmediğini söyledi sürekli bizi oyalamaktadırlar .

Erhan 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimiz ile 28/03/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön