Selim D. Teşekkür Mesajı

Bu gün bankadan arandım ve talebinin olumlu sonuçlandığını ilettiler.

Finansbank Dosya Masrafını Geri Ödemiyorlar.

Selim D. |

Finasbank Göktürk şubesinden kredi kullandım. Krediye istinaden 1,500 TL dosya masrafı ödedim. Bu dosya masrafını çıkan yasa çerçevesinde geri alabilmek için tüketici hakem heyetine gerekli evrakları tamamlayıp teslim ettim ardan geçen 8 aydan sonra bankayı tesadüfen aramam sonucu yaptığım dosya masrafı iadesi talebim reddedilmiş olduğunu öğrendim.

Finansbank müşteri hizmetlerinde görevli kişiye reddedilme sebebini sorduğumda bilmediklerini söylediler. Yani işi yokuşa sürüyorlar vermemek için takla atıyorlar. Tüketici hakem heyeti çözemediyse sırada tüketici mahkemesi var. Ey Finansbank yetkilileri bu işe bir son verin.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim D.
  03 Temmuz
  10:55

  Bu gün bankadan arandım ve talebinin olumlu sonuçlandığını ilettiler.

 • 29 Haziran
  10:22

  Müşterimiz Sn. Selim D.'un iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.