Finansbank Dosya Masrafı Kesti.

Tarik K. |

Finansbank'tan kullanmış olduğum konut kredisinde dosya masrafı adı altında 627 tl para kestiler bende tüketici hakem heyetine başvurdum. Karar benim lehime çıkmasına ve tebligat elime 21 gün önce ulaşmasına rağmen ödemeyi yapmadılar. Bende bugün Kayseri Kocasinan şubesine ödeme için başvurdum.

Fakat olumsuz yanıt aldım. Fakat işin ilginç yönü şube müdürüne tebligatı gösterip kiminle muhatap olayım diye sorduğumda gişeyi yönlendirdi. Gişedeki bayan telefonla arayıp öğrenmemi söyledi. Bankadaki tel. kullanıp 10 dak. bekledikten sonra karşıma çıkan bayan şubedeki bireysel masasına yönlendirdi. Yani anlayacağınız Finansbank da işini doğru dürüst yapan personel yok ve sonuç tabiki hüsran. Paramı ödesinler.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  12:04

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.