01 Ağustos 2015

Finansbank Dosya Masrafı İadesi İçin Oyalıyor!

Tarafımdan Kredi Dosya Masrafı adı altında tahsil edilen paraya ait itirazlarımı yapmış olmama rağmen bir yılı aşkın süredir param Finansbank'ın türlü engellemeleriyle ve oyalamalarıyla karşılaşmaktayım. Birçok banka gerçek müşteri memnuniyeti açısından dosya masraflarını iade ederken Finansbank sadece kendi kurumsal çıkarları doğrultusunda hareket etmektedir.
Müşterisine en ağır mağduriyeti yaşatan bu kurum ile bu tutumundan dolayı asla ve kat' a çalışmayacağımı belirtmek isterim. Finansbank bu tutumuyla ancak ve ancak sadık müşteri kaybeder.
Banka yönetimine duyurulur; marka yönetiminiz bu ise batsın sizin marka yönetiminiz çalışmalarınız.

Engin 221 Okunma

Cevaplar

  • Engin02 Ağustos 2015

    Tarafımdan Kredi Dosya Masrafı adı altında tahsil edilen paraya ait itirazlarımı yapmış olmama rağmen bir yılı aşkın süredir param Finans Bankası'nın türlü engellemeleriyle ve oyalamalarıyla karşılaşmaktayım. Birçok banka gerçek müşteri memnuniyeti açısından dosya masraflarını iade ederken Finans Bankası sadece kendi kurumsal çıkarları doğrultusunda hareket etmektedir. Müşterisine en ağır mağduriyeti yaşatan bu kurum ile bu tutumundan dolayı asla ve kat' a çalışmayacağımı belirtmek isterim. Finans Bankası bu tutumuyla ancak ve ancak sadık müşteri kaybeder. Banka yönetimine duyurulur; marka yönetiminiz bu ise batsın sizin çalışmalarınız.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Engin T.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön