12 Haziran 2015

Finansbank Dosya Masrafı İadesi!

Finansbank'tan geçmiş yıllarda kullanmış olduğum kredi dosya masraflarına avukatım tarafından yapılan başvuru sonucu itirazım 27.04.2015 tarih ve 25**567 No.lu tüketici hakem heyeti kararı gereği iade edilmesi yönünde karar çıkmıştır. Genel müdürlüğünüze karar iletilmiş olmasına rağmen Finansbank'tan herhangi bir dönüş yapılmıyor ve talebim çözülmemekte. Buradan da dönüş alamazsam Avukatıma talimat verip bankanız hakkında yargısal işlemler başlatılacaktır avukatlık ve diğer masraflarında Finansbank tarafından karşılanmasını talep edeceğim acil talebimin çözümlenmesini istiyorum.

Rafet 487 Okunma

Cevaplar

  • Rafet 16 Haziran 2015

    Finansbank'tan geçmiş yıllarda kullanmış olduğum kredi dosya masraflarına avukatım tarafından yapılan başvuru sonucu itirazım 27.04.2015 tarih ve 2516567 nolu tüketici hakem heyeti kararı gereği iade edilmesi yönünde karar çıkmıştır. Karar 29.05.2015 tarihinde Genel müdürlüğünüze iletilmiş olmasına rağmen 15 günlük yasal sürenizde bitmesine rağmen Finansbank'tan herhangi bir dönüş yapılmıyor ve talebim çözülmemekte. Buradan da dönüş alamazsam Avukatıma talimat verip bankanız hakkında yargısal işlemler başlatılacaktır avukatlık ve diğer masraflarında Finansbank tarafından karşılanmasını talep edeceğim acil talebimin çözümlenmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. RAFET K. 'un iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön