16 Nisan 2013

Finansbank Dosya Masrafı Diye Alınan Ücretin Dekontu İçin Ücret Talep Etti!

26.03.2010 tarihinde Ankara necatibey şubesinden 38 bin tl konut kredisi kullanmış bulunmaktayım. 15.09.2010 tarihinde ise çekmiş olduğum bu krediyi yapılandırdım. Bu güne düzenli ödemelerimi yapmaktayım. Ancak kredi kullanırken alınan dosya masrafı ve yapılandırma masrafı adı altında tarafımdan alınan ücretleri talep etmek için bankadan dekontları istedim.

Ancak dekontları verebilmeleri için dekont başı 25 tl talep ediyorlar. Yani iki dekont için 50 tl alacaklar. Bu kadarının da abartı olduğunu düşünüyorum. Dosya masrafını ve yapılandırma masrafı adı altında alınan ücretlerin tarafıma iade edilmesini yada bu masrafları gösterir dekontları tarafıma ulaştırılmasını istiyorum.

Ayhan 390 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön