16 Aralık 2014

Finansbank Dosya Masrafı Dekontu Alma.

Konut kredisi aldığım Finansbank Kozyatağı şubesine dosya masrafı dekontumu almak için gittim. Bu şekilde dosya masrafı dekontu veremediklerini, müşteri hizmetlerini arayarak dekontu talep etmemi istediler. 04.12.2014 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak dekontu talep ettim. Bugün 12. gün, az önce yine aradım müşteri hizmetlerini bu haftada bekleyin, eğer gelmezse yeniden arayın biz aciliyetini belirtelim tarzında bir yaklaşım ile karşılaştım.

Diğer bankalarda şubeye giderek dekontu alabiliyorken Finansbank neden bu şekilde bir tavır takınıyor anlayabilmiş değilim. Müşteriden para almak söz konusu olduğunda her saat telefon ile rahatsız eden bir banka 12 gündür dekontu hazırlayamadı.

Ali 518 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön