31 Ocak 2014

Finansbank Dosya Masrafı Aldı.

54**98 müşteri numarasıyla Finansbank'tan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi ile ilgili kesilmiş olan masraf ve komisyonların tarafıma iadesini talep eden bir yazı ile bankanıza başvurdum. 27.11.2012 tarihinde iadeli taahhütlü olarak posta ile gönderdim.

30.11.2012 tarihinde Finansbank A.Ş. Perpa şubesinde teslim edilmiş. Alan kişinin adı Ta**K**'dir. Bankanın bana dönüş yaptığı yazıda da kesinlikle kredi ile ilgili masraf komisyonların iade mümkün olmadığını bildiren bir yazı söylediler. Bankanızdan gelen yazıyı bulamadım, ancak benim size gönderdiğim yazılar duruyor dosya ekindedir. Bankanız tarafından yapılan masraf ve komisyonları geri ödenmesi tekrardan talep ediyorum.

Dilaver 377 Okunma

Cevaplar

 • Dilaver 21 Haziran 2014

  Bakın hala dönüş olmadı.

 • Dilaver 04 Şubat 2014

  Sorunumu çözmeye yönelik bir cevap olduğunu düşünmüyorum .

 • Dilaver 01 Şubat 2014

  Sorunumu çözmeye yönelik bir cevap olduğunu düşünmüyorum .

 • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön