20 Ekim 2016

Finansbank Dönemsel Hizmet Komisyonu!

Finansbank ticari müşterisiyim bir şikayetim yayınlanmadan başka bir şikayet bırakacak kadar usulsüzlük yapan bir banka şimdi de 65,5 TL dönemsel hizmet komisyonu kesmişler. Aynı gün içinde 650 TL'de kredi tahsis ücreti kesildi şikayetçiyim mağdurum haklıyım. Beyan ve kabulüm dışında olan bir kesinti bilgisi dahi verilemeyen uygulama yargının hangi mercisi olursa olsun gittiği yere kadar gider.

Ramazan 384 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 22 Ekim 2016

    Değerlendirmeye almışlar dönüşleri hemen oluyor biz hesabınızdan şu nedenlerle çaldık usulüne uydurduk çaldık haberiniz yok ama o küçük küçük bankacılık kanunları hırsızlığımıza izin veriyor bizde o şekilde çaldık diyorlar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön