06 Şubat 2014

Finansbank Dilekçeme Olumlu veya Olumsuz Bir Cevap Vermedi

Antalya-Alanya Finasbank'tan 2007 de ev kredisi alırken kesilen dosya masrafını geri alabilmek için Siirt Finansbank aracılığı ile Alanya şubesine dilekçe gönderdim. Ancak aradan 1 ay geçmesine rağmen tarafıma olumlu ya da olumsuz bir cevap gönderilmedi. Bu durumu Siirt şubesine belirttiğimde kendilerinin yapabilecek bir şeyleri olmadığını söylediler. Müşteri hizmetlerine ulaştığım halde hala bana bir cevap vermediler.

Aslı 122 Okunma

Cevaplar

 • Aslı13 Mart 2014

  nihayet yazılı bir cevap gönderdiler,teşekkür edemiyorum maalesef; bu kadar bekleyince bir anlamı kalmıyor

 • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 10/02/14 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Bu nedenle 11.02.2014 tarihinde mail ile yönlendirme yapılmıştır. Bilgi için 0850 222 2 900 numaralı Sizi Dinliyoruz Hattı'mızı arayabilir, talebinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

 • Aslı26 Şubat 2014

  bankadan hala yazılı bir cevap alamadım.....

 • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön