Finansbank DASK İptal İşlemleri!

Sinan A. |

10 Haziran tarihinde Finansbank Atrium Şubesi'nden kullanmış olduğum konut kredimi kapattım. İşlemlerin tamamlanması için şubeye giderek imza attım. DASK'ın iptalini istedim ve başka imzalayacağım evrak olup olmadığını sordum. Yok dediler. Şimdi ise iptal için imza atmam gerektiğini ve şubeye gitmem gerektiği söylendi.

İmza gerekiyorsa neden DASK için de imza almadılar? İmza kuralı yeni getirildiyse benim başvurum zaten eski, beni ne ilgilendirir? Oradaki personel imza almayı unuttuysa neden işimi gücümü bırakıp ben oraya gidiyorum? M** Hnm gelsin alsın imzamı.

Üstelik M*** Hanım, telefonla görüşürken bekleyen müşteri olduğunu söyleyerek tersledi. Biz müşteri değil miyiz? Değilsek neyiz?

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan A.
  30 Temmuz
  13:09

  Finansbank ile belki ama hem gerekli bilgilendirmeyi yapmayan, üstüne terayağı gibi üste çıkıp bir de telefonla konuşurken \"Kaç defa anlattım beni dinlemiyor musunuz, burada bekleyen müşterilerim ve önümde bekleyen işler var artık daha fazla uzatamayacağım\" diyebilen birinin olduğu Atrium Şubesi ile asla iş yapmam.

 • 26 Temmuz
  09:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.