Şayan Şamil Y. Teşekkür Mesajı

Banka cok hızlı bir şekilde 2. bi kod tanımlayarak sorunu çözdü Teşekür ediyorum

Finansbank Çözümsüzlük Merkezi!

Şayan Şamil Y. |

Finansbank'ın bireysel ınternet şubesine 11 Haziran -11 Temmuz arasında ilk kez giriş sağlayacaklara vaadettiği hepsiburada.com'da geçerli 100 TL alt limitli 50 TL değerinde çek için kampanya'ya katılım sağladık, çek yüklenmediği için bankaya şikayet kaydı oluşturduk. Birkaç gün sonra banka dönüş sağlayarak, kampanyanın sadece telefon ile bilgilendirilen müşterilere yönelik olduğunu söyledi Finansbank.com.tr'de kampanya şartlarında böyle bir ifade olmadığını isterlerse açıp bakabileceklerini kendilerine söyleyince şikayetiniz varsa BDDK'ya başvurun gibi saygısız bir tavırla karşılaştım. Kendi sitelerinden aldığım ekran görüntüsünde kampanya detayları mevcut.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Personel Web Sitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şayan Şamil Y.
  11 Temmuz
  10:34

  Banka cok hızlı bir şekilde 2. bi kod tanımlayarak sorunu çözdü Teşekür ediyorum

 • Şayan Şamil Y.
  10 Temmuz
  11:50

  24 saat geçmeden banka yetkilisi tarafından arandım. Ve her ne kadar, bankanın yeni tanımladıgı çek kodu sistem tarafından gecersiz sayılıp kabul edilmese, bile konu ile ilgili pürüzün giderilmesi konusunda göstermiş oldukları hassasiyet bile taktire şayan
  Teşekürler

 • 10 Temmuz
  09:27

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.