07 Mart 2015

Finansbank Çözülmek İstenmeyen Problem.

11 Şubat 2015 tarihinde ortak ATM' den 1000 TL (bin Türk lirası) çekmeyi denedim ancak çekemedim ve Finansbank para çekilmediğine dair telefonuma şifre gönderdi. Ancak hesabımdan 1000 TL çekilmiş görünüyor.

17 Şubat 2015 tarihinde ilk başvurumu yaptım ve şu an kaçıncı başvuru görüşülüyor bilmiyorum ama hala değerlendiriyoruz diyorlar. Çok açık parayı değerlendirdikleri doğru benim gibi bir sürü mudinin parasını bu şekilde değerlendirince bu karların yapılması normal tabi.

Emekli olduğumu kredi kartı borcumu ödemem gerektiğini söylediğimde de sıkılmadan kredi verelim diyebiliyorlar. Amaç muhtaç etmek. Artık yoruldum ve sorunu BDDK' ya taşıyorum ve Tüketici Mahkemesine başvuruyorum.

Şenel 297 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz sadece iletişim bilgisini paylaşmış ancak kendisine telefonla ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön