Finansbank Çözülmek İstenmeyen Problem.

Şenel S. |

11 Şubat 2015 tarihinde ortak ATM' den 1000 TL (bin Türk lirası) çekmeyi denedim ancak çekemedim ve Finansbank para çekilmediğine dair telefonuma şifre gönderdi. Ancak hesabımdan 1000 TL çekilmiş görünüyor.

17 Şubat 2015 tarihinde ilk başvurumu yaptım ve şu an kaçıncı başvuru görüşülüyor bilmiyorum ama hala değerlendiriyoruz diyorlar. Çok açık parayı değerlendirdikleri doğru benim gibi bir sürü mudinin parasını bu şekilde değerlendirince bu karların yapılması normal tabi.

Emekli olduğumu kredi kartı borcumu ödemem gerektiğini söylediğimde de sıkılmadan kredi verelim diyebiliyorlar. Amaç muhtaç etmek. Artık yoruldum ve sorunu BDDK' ya taşıyorum ve Tüketici Mahkemesine başvuruyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  17:17

  Müşterimiz sadece iletişim bilgisini paylaşmış ancak kendisine telefonla ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • 07 Mart
  09:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.