23 Haziran 2015

Finansbank Çok Önemli Kampanyaları!

Kampanya tanıtımı için istememe rağmen günde 1 kere +90 0850 222 0 900 no.lu numaradan sürekli aranmaktayım. Gelen aramada kişiye her gün aramayın beni demekten bıktım. Numaramı otomatiğe almışlar gibi sabah akşam rahatsız ediliyorum.

Bununla ilgili yasa geçmesine rağmen inanılmaz şekilde her gün bir kişi rahatsız edilir mi? Bu yazım da da çözüm bulamasam tüketici heyetine başvuracağım. Numarayı engelledim her saat engelli listesinde arandın diye mesaj geliyor. Bu nasıl bir anlayış çözemedim...

Erol 283 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Haziran 2015

    Bankamız tarafından yapılan kampanya aramalarına ilişkin tarafımıza ulaştırdığınız ilgili şikayetinize istinaden, Bankamız tarafından aranmanızın engellenmesi hususunda gerekli tüm aksiyonların alındığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Erol K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön