28 Ocak 2016

Finansbank Çek Bozdurma!

Ben Finansbank' in yaptığı bir haksızlığı dile getirmek için yazıyorum, hak edilmiş 3960 lira paramdan 15 TL kesinti yapan Finansbank'ı kınıyorum günü gelmiş bir çeki bozdururken hem de o şubeye ait bir çeki bozdururken 15 TL alınması benim cebime el atıldığını gösterir ve bu bankanın yıllardır müşterisiyim.

Ben çok bankadan çek bozdurdum ama ilk defa böyle bir muameleye karşılaştım, bu hadsizliği herkes görsün diye buraya yazma gereksinimi duydum. Bana çeki veren firmayla da görüştüm bu bankadan uzak durulması için uyarı da bulundum. Mesele 15 TL meselesi değil sadece haksız kazanç elde edilmesi, bu da bana gösteriyor ki bu bankadan uzak durmak gerekir.

Tc 250 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. TC RASIM Y. 'un iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön