19 Ekim 2015

Finansbank Cardfinans Yıllık Üyelik Bedeli!

Cardfinans kredi kartıma 2015 yılı 10. ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 85 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Üstelik bankanın kredi kartını kullanmaya başlayalı sadece 1 ay olmasına rağmen kesildi bu tutar. Reklamlarda Cardfinans'ta faiz yok deniliyor ama 85 TL'lik haraçtan bahsedilmiyor.

Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Talep edilen ve kesilen tutarın iadesini talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Murat 58 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. MURAT FIRAT İ. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön