24 Kasım 2015

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Aidat Kesintisi Hakkında!

Kredi kartı aidatı yada kart ücreti ödeme yükümlülüğüm olmadığı, aşağıda kanunda açıkça belirtilmektedir. 5411 ve 5464 numaralı bankacılık kanununda kredi kartı aidatı ile ilgili herhangi bir ibare yer almamaktadır. Dolayısı ile bankaların matbu sözleşmeye yazdığı kart aidatı maddesi yok hükmündedir. Tarafımdan tahsisi edilen tüm kesintilerin iadesini talep ediyorum.

Gulfidan 71 Okunma

Cevaplar

  • Gulfidan 25 Kasım 2015

    Hala herhangi bir geri dönüş yapılmadı tarafıma. Lütfen kanunların gerektiği gibi bir iş politikasıyla çalışmaya davet ediyorum sizi

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. GULFIDAN K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön