04 Şubat 2014

Finansbank Çağrı Merkezinde Muhatap Bulamıyorum!

Her zamankinden farklı bir numarayla Finansbank adına aradılar, şüphelenip benden istenen bilgileri vermedim. Sormak için bulabildiğim her numarayı aradım. Çağrı merkezinde muhatap bulmak imkansız, sistem beni tanıdığı halde kart numaramı istiyor, giriyorum, borcumu sayıp döküyor. Merkezi aradığımda oradan oraya yönlendiriliyorum.

Bir ara ezkaza şikayet birimine ulaştım, orada da dinlemeden çağrı merkezine geri yolladılar. İnternet şubesinden denemek istedim, oraya da bir operatör koymuşlar, şikayet menüsüne yönlendiriyor ama öyle bir menü yok! Biz yanıltılsak, mağdur olsak muhatap bulamıyoruz ama borcumuzu hatırlatmak için her gün arıyorsunuz! Bugün kartımı iptal ettiriyorum, yetti artık!

Özge 76 Okunma

Cevaplar

  • Özge 12 Şubat 2014

    1 hafta oldu, özellikle borcumu ödemedim ki birileri arasın da şikayetimi bildireyim diye. Tam düşündüğüm gibi, aradılar, ödeme için gün istediler. "Şikayetimi bildirin, gün de vermiyorum" dedim, yine de müşteri temilcisi oralı olmadı, ısrarla ödeme günü belirlememi isteyip durdu. Bu bana attığınız son kazıktı Finansbank!

  • Özge 12 Şubat 2014

    Hiçbir geri dönüş olmadı, şaşırmadım, kartımı iptal ettireceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön