Finansbank Çağrı Merkezi İşlem Ücreti Adı Altında Ücret Alındı!

Abdullah T. |

Finansbank kredi kartı kullanıcısıyım. Tarafımın kredi kartı ekstresine eklenen kart aidatına itiraz için çağrı merkezini aradım bu konuda öğrenci olamama rağmen yardımcı olmadılar. Bütün bu olumsuzluk yetmezmiş gibi bir sonraki ekstremden çağrı merkezi İşlem Ücreti adı altında 20 TL ücret kesilmiştir. Böylesine hakaret boyutundaki işlemler silsilesi bu bankaya yakışmamıştır. Söz konusu kesintilerin tarafıma iadesini bilgilerinize rica ederim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah T.
  11 Nisan
  23:05

  bankadan tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır.burada bahsi geçen 'değerlendirmeye alınacaktır' ibaresi tamamen desteksiz ve dayanaksızdır.sürecin takipçisi olup şikayetimi farklı merci ve mecralara taşıyacağım.Ayrıca burada bahsi geçen 'şikayetinizi belirtilen linkten bize yapın' kısmıda tam bir fiyaskodur.çünkü zaten bankaya yaptığım bi şikayetten sonra çağrı merkezi işlem ücreti zırvası hesabımdan kesildi.internetten başvurmam durumunda sanırım birde internet yardım ücreti kesecekler...

 • 03 Mart
  13:50

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş."