28 Mart 2013

Finansbank Bu Ne Vurdumduymazlık!

2010'da tüm borçlarımı ödedim kartımı iptal ettim. Askerliğim döneminde tarafıma borç yansıtıldı, ödedim. 2 sene boyunca borç sorgulattım yok dediler. 2012 haziran ayında k. kartı gönderdiler hesabım olduğunu söylediler. Kart geldi peşinden kapalı sandığım dönemlerin hesap ücretlerini yansıttılar. Aradım iade ettiler. Hesap işlem ücreti alınıp alınmayacağıyla ilgili bilgi vermediler, meğer 3 ayda bir ücret kesmişler. Aradım itiraz ettim. Otomatik ödeme talimatı verin gelecek ücretleri almayalım dediler. 4 adet fatura talimatı verdim. Şimdi arıyorsunuz ve aldığınız ücretleri iade edemeyiz diyorsunuz, gelecek dönemler için ise şubeye gidin diyorsunuz. İşlem ücretlerinin iptalini ve ödenmesi istiyorum.

Fatih 33 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 29 Mart 2013

    İletilen cevap tabiki hayır oldu, özetle madur ederiz bilgiyi madur ettikten sonra veririz, fatura talimatını alırız, aldıktan sonra kabul etmeyiz oldu. sevgiler saygılar...

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimiz ile 28/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön