13 Şubat 2014

Finansbank Bu Kadar Rekabete Rağmen Yıllık Kart Aidatı Neden?

Finansbank, yaklaşık 7-8 senedir kullandığım karta hala yıllık kullanım bedeli alıyor. Telefonda kendilerine bu rahatsızlığımdan bahsettim. Daha geçen hafta aynı problemi yaşadığım T** Bonus kartımdan kullanım ücretini iptal ettiler.

Finansbank yetkilileri kılını bile kıpırdatmadı, ki en son haberlerden de öğrendiğimize göre bu ücretler alınmayacaktı. Üniversite kartı olarak aldığımız bu öğrenci kredi kartlarından yıllarca kullanım bedeli aldınız, bari bu kadar bankalar arası rekabet varken almayın. Çünkü bu tavır karşısında gerçekten kredi kartımı iptal edeceğim.

Merve 56 Okunma

Cevaplar

  • Merve 17 Şubat 2014

    Henüz bu şikayetim üzerine geri dönüp bir telefon bile açmadılar. Ne diyeyim!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön