17 Ekim 2014

Finansbank Bu Kadar Kredi Kart Aidatına da Pes Yani!

Finansbank hamili olduğum 4410 0701**** numaralı kredi kartımdan 2014 yılı Ekim ayına ait hesap bildirim cetvelinden toplamda 70 TL Kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar '' hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yukarıda saydığım nedenlerle 2014 yılı ekim ayına ait hesap bildirim cetvelinde ye alan yıllık üyelik ücreti ne itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 70 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesini istiyorum.

Mert 214 Okunma

Cevaplar

  • Mert 22 Ekim 2014

    Vallahi ne arayan var nede nsorann

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön