03 Nisan 2013

Finansbank Bozuk Atmler Yüzünden Kredimi Zamanında Ödeyemiyorum!

Finansbank atmleri illallah ettirdi. Bardağı taşıran dün oldu finansbanktan çektiğim tüketici kredisini her ayın 1' inde ödemem gerekiyor. ödemek için atmye para yatırmaya çalıştığımda (ataşehir diasa atmsi-ferhatpaşa mah. atmsi-yeniçamlıca atmsi) sistemsel sorun var dedi yatıramadım.

Ancak ayın 2si yani bugün yatırabildim ama kredi ödeme listesinde geç ödendi diye not çıkıyor yani anlayacağınız bozuk atmler yüzünden olan benim Kredi sicilime oluyor. bu ilk değil 2 yıla yakındır böyle ve ben bu sorunla karşılaşmaktan bıktım. kredi ödeme listesindeki geç ödendi notunun değiştirilmesini istiyorum aksi halde tüketici mahkemesine başvuracağım. geç ödendi diye geçen taksitlerim 7. 8. 9. ve 22. taksitlerdir.

Cahide 72 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön