07 Eylül 2013

Finansbank Borcunu Ödememe Rağmen Kartımı Hala Açmadı!

Yaklaşık 10 yıldır Finansbank kullanıcısıyım. Kartımı düzenli kullanır ve borcumu öderim. Geçen aylarda asgariyi geç yatırmamdan dolayı bana en ufak bir bilgi verilmeden kartıma kısıtlanma konuldu.

Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde kartımın tamamının ödenmesi durumunda kullanıma açılacağı belirtildi. Geçenlerde kartımın borcunu tamamen ödedim fakat kartım halen kapalı. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde kartımın ne zaman açılacağına dair bilgi veremeyeceklerini açıldığında sms geleceğini söylediler.

Ses kayıtlarına dikkat eden sayın Finansbank daha öncesinde kartıma borcunun tamamı ödendiğinde açılacağını söylediniz. Ben kartımı kullanmak istiyorum kartımı açınız lütfen..

Kübra 53 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Kübra09 Eylül 2013

  KARTIMI İPTAL EDİN LÜTFEN......

 • Kübra07 Eylül 2013

  sayın finanbank size heryerden gerek telefon gerek mail yoluyla kaç kez ulaşmaya çalıştım ama gerekli özeni ve cevabı bulamadım sizlerden.aynı şekilde benı oyalayacağınıza ya kartımı açın lütfen açmayacaksanız da kartımı iptal rdin olsun bitsin.bu şekilde kimseyi oyalamanıza gerek yok çünkü.

 • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön